شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

یک روز به یاد ماندنی در مراکز توزیع

یک روز به یاد ماندنی در مراکز توزیع
بازدید مدیرعامل شرکت پخش رازی از مرکز توزیع کرمانشاه در قالب سری برنامه های یک روز به یادماندنی در مراکز توزیع

در روز چهارشنبه 1402/12/02دکتر محمدرضا مرادی مدیرعامل با همراهی معاونان و برخی از مدیران ستادی در قالب سری برنامه‌های یک روز به یادماندنی در مراکز توزیع از مرکز توزیع کرمانشاه بازدید به عمل آوردند و در خلال این بازدید سرکار خانم الماسی را به عنوان سرپرست مدیریت این مرکز منصوب نموده و از زحمات جناب آقای دامود در مدت مسئولیت تقدیر و تشکر به عمل آورد.

در جریان این بازدید کارگروه‌های تخصصی تشکیل گردید. 

لازم به توضیح است که دکتر مرادی جلسه‌ای با معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار نمودند و همچنین از مشتریان برتر پخش‌رازی در مرکز توزیع کرمانشاه تقدیر به عمل آورد.

۵ اسفند ۱۴۰۲ ۱۵:۴۵
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495