شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر
دکتر دلفراز، رییس هیات مدیره پخش رازی:

وضعیت معیشتی نیروی انسانی را باید بهبود ببخشیم

وضعیت معیشتی نیروی انسانی را باید بهبود ببخشیم
رییس هیات مدیره شرکت پخش رازی در همایش سالانه این شرکت به بهبود وضعیت معیشتی نیروی انسانی تاکید کرد و گفت: بهبود معیشت نیروی انسانی یکی از برنامه های استراتژیک این شرکت است.

دکتر اسماعیل دلفراز، رییس هیات مدیره پخش رازی گفت: شرکت پخش رازی از شرکت های با سابقه و ساختارمند فعال در حوزه پخش است که نامش همواره در این صنعت با اعتماد و اقتدار و رضایتمندی ذینفعان شناخته شده است.

وی تاکید کرد: با تکیه به توانمندی نیروهای متخصص و متعهد، قطعا روزهای روشنتری در انتظار این شرکت خواهد بود و جایگاه واقعی خود را پیدا خواهد کرد.

رییس هیات مدیره پخش رازی افزود: اجرای کامل و دقیق برنامه ها در حوزه فروش (البته فروش نه به هر قیمت، بلکه فروش هدفمند و با کیفیت) می تواند به سودآوری بیشتر منجر شود. همچنین با حساسیت ویژه در پیگیری مطالبات  و تامین مالی بموقع، ضمن جذب تامین کنندگان کالاهای استراتژیک، ترکیب سبد دارویی شرکت ارتقا می یابد که این برنامه نیز به سودآوری بیشتر منجر خواهد شد.

وی، توسعه سیستم های نرم افزاری  را از دیگر استراتژی ها و اهداف شرکت برشمرد واظهار داشت: قطعا دسترسی به این اهداف و استراتژی ها با همراهی پرسنل متعهد و‌متخصص، امکان پذیر است و اگر شرکت می خواهد در این مسیر موفق شود و به رشد و بالندگی برسد می بایست در هیات مدیره به معیشت و‌منزلت نیروی انسانی، توجه ویژه داشته باشیم.

۱۸ دی ۱۴۰۲ ۱۵:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495