شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

فرایند خرید اقلام دارویی اصلاح می‌شود

فرایند خرید اقلام دارویی اصلاح می‌شود
برای بازگشت پخش رازی به جایگاه خود، با اصلاح فرایند خرید، اقلام با کیفیت‌تری را در سبد خرید و فروش قرار خواهیم داد

دکتر محمدرضا مرادی مدیرعامل شرکت پخش رازی گفت: هدف ما بازگشت به جایگاه اصلی پخش رازی است و باید سهم بازار شرکت را افزایش دهیم.

به گزارش روابط عمومی پخش رازی؛ دکتر محمدرضا مرادی عضو هیئت مدیره این شرکت در جمع کارکنان مرکز توزیع قم با بیان مطلب فوق گفت: پخش رازی در حال حاضر، 6.5 درصدسهم بازار توزیع دارو و تجهیزات پزشکی را در اختیار دارد که با توجه به ظرفیت شرکت، این سهم کم است و باید در یک زمان کوتاه سهم بازار خود را افزایش دهیم.

وی افزود: هدف گذاری کردیم که در سال 1402 به هدف فروش بیش از 12 هزار میلیارد تومان دست پیدا کنیم.

مدیرعامل پخش رازی با بیان اینکه در مهرماه هدف فروش تحقق پیدا کرد افزود: این شرکت همیشه جزء سه شرکت برتر توزیع کشور بود که با ادامه روند مهرماه قطعا به جایگاه اصلی خود باز خواهیم گشت.

وی درباره روند سودسازی شرکت پخش رازی گفت: در شش ماه اول سال 1402 موفق شدیم، پنج هزار میلیارد تومان فروش داشته باشیم و تا پایان سال به سود 372 میلیارد تومان دست پیدا خواهیم کرد.

وی باتشکر از موفقیت مرکز توزیع قم گفت: این مرکز در تحقق اهداف فروش شرکت موفق عمل کرده است.

دکتر مرادی تاکید کرد: باید حواسمان به جایگاه خودمان باشد؛ اگر جایگاهمان را از دست بدهیم تضعیف خواهیم شد.

در بازدید تخصصی از مرکز توزیع قم؛ دکتر حشمت عضو هیئت مدیره و معاون مالی و اقتصادی شرکت نیز با ارائه تحلیل آماری گفت: مرکز توزیع قم در هفت ماهه اول سال 1402 جزء بهترین‌ مراکز کشور بود.

در ادامه این برنامه، سه کارگروه تخصصی منابع انسانی با مدیریت دکتر شعبانی، کارگروه مالی با مدیریت دکتر حشمت و کارگروه فروش با مدیریت مهندس مروج تشکیل شد.

کارکنان مرکز توزیع قم مسائل و مشکلات کاری و پیشنهادهای خود را در حوزه‌های تخصصی خود، در این کارگروه‌ها مطرح کردند.

۲ آبان ۱۴۰۲ ۱۶:۵۱
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495