شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر
گفت وگوی ویژه مجله تخصصی فن سالاران با دکترعلی اصغری، رییس هیات مدیره و سرپرست پخش رازی

برای افزایش سهم بازار، برنامه داریم

برای افزایش سهم بازار، برنامه داریم
مجله تخصصی فن سالاران که در زمینه تخصصی حوزه سلامت و صنعت دارو فعالیت می کند در شماره مهرماه خود با دکتر علی اصغری، رییس هیات مدیره و سرپرست شرکت پخش رازی به صورت ویژه گفت‌وگو کرده است.
مجله تخصصی فن سالاران  که در زمینه  تخصصی حوزه سلامت و صنعت دارو فعالیت می کند در شماره مهرماه خود با دکتر علی اصغری، رییس هیات مدیره و سرپرست شرکت پخش رازی به صورت ویژه گفت وگو کرده است.

این گفت‌وگو موضوعات مختلفی را در زمینه های تخصصی مدیریت مالی، ارزش آفرینی و مدیریت ریسک در صنعت دارو در برمی گیرد.

دکتر اصغری در این گفت‌وگو با تاکید بر اینکه «ما الان ضرورتاً باید گروهی را دور هم گرد بیاوریم و برای ده سال و بیست سال آینده، برنامه‌ریزی کنیم»، در باره اثرات هوش مصنوعی  در حوزه سلامت، ضرورت سرمایه گذاری های جدید و افزایش سهم بازار مجموعه هلدینگ شفادارو به ویژه شرکت پخش رازی، دیدگاه های خود را بیان کرده است.

این نشریه تخصصی به صورت ماهانه با مدیریت رضا درستکار، از فعالان با سابقه عرصه رسانه و صنعت دارویی کشور  منتشر می شود.

 متن کامل مصاحبه دکتر اصغری و  دیگر مطالب نشریه را از اینجا مطالعه فرمایید.

۱۰ مهر ۱۴۰۲ ۱۷:۳۵
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495