شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر
روز داروساز

پیام مدیرعامل به مناسبت روز داروساز

پیام مدیرعامل به مناسبت روز داروساز
پیام جناب آقای دکتر اصغری مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت به مناسبت روز داروساز
بسمه تعالی

«یا من اسمه دواء و ذکره شفاء»

روز پنجم شهریور سالروز ولادت حکیم محمدبن زکریای رازی، شیمیدان، طبیب و داروشناس را به تمامی داروسازان کشور تبریک عرض می‌کنم.
انتخاب روز تولد حکیم سترگ ایران زمین، محمدبن زکریای رازی به عنوان روز داروساز بی شک رویدادی نیکو است که نشان از عظمت خدمت و تلاش های داروسازان دارد. مردان و زنانی که با دانش، نوآوری، تعهد و کارایی خویش، صحت و تندرستی را برای بشریت به ارمغان می آورند و از درد و رنج می کاهند.
به نوبه‌ خود امروز پنجم‌ شهریور ماه را ابتدا به همه داروسازان گرانقدر کشور که بی‌شک بخش بزرگی از موفقیت‌ها و پیشرفت‌ها در این عرصه، مرهون تفکر و تلاش آن‌هاست و سپس به خانواده بزرگ پخش رازی تبریک و شادباش می‌گویم و افتخار می‌کنم در چنین جمعی فعالیت می‌کنم.

علی اصغری مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره
۶ شهریور ۱۴۰۲ ۱۶:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495