شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر
با حضور مدیرعامل گروه شفادارو، مدیرعامل شرکت پخش رازی و مدیرعامل داروسازی دانا

مراکز برتر در فروش محصولات دانا معرفی شدند

مراکز برتر در فروش محصولات دانا معرفی شدند
در مراسمی مراکز برتر در فروش محصولات شرکت داروسازی دانا معرفی و از آنها تجلیل شد.

در مراسمی که از سوی شرکت داروسازی دانا برگزار شد مراکز برتر توزیع داروی شرکت پخش رازی در فروش محصولات دانا معرفی و از آنها با اهدای لوح و هدیه تجلیل بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش رازی، در این مراسم دکتر کاظم پور مدیرعامل شرکت پخش رازی از هدف فروش شرکت در بخش های مختلف دارویی سخن گفت و با ارائه نموداری میزان فروش محصولات دانا در ماههای مختلف سال را تشریح کرد. همچنین در این مراسم دکتر پلیمی مدیرعامل گروه شفادارو نیز ضمن تشکر و خداقوت به همکاران در مراکز، بر عزم جدی در فروش محصولات شرکت های گروه تأکید کرد. مهندس خارزی مدیرعامل شرکت داروسازی دانا هم در این مراسم از تلاش مراکز برای فروش محصولات دانا قدردانی و به معرفی تعدادی از داروها و مکمل های جدید شرکت داروسازی دانا پرداخت.

در پایان این مراسم مراکز برتر فروش محصولات دانا معرفی و با اهدای لوح و هدایا از آنها تجلیل بعمل آمد.

۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۵
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495