شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

گردهمایی مدیران عامل شرکت شفادارو به میزبانی شرکت جابربن حیان

گردهمایی مدیران عامل شرکت شفادارو به میزبانی شرکت جابربن حیان
گردهمایی مدیران عامل هلدینگ شفا دارو به میزبانی شرکت داروسازی جابربن حیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش رازی، در این جلسه مدیرعامل هلدینگ شفادارو هدف از برگزاری این نشست ها را ایجاد منافع مشترک بین تولید و پخش دارو و وحدت بیشتر بین این دو گروه عنوان کرد.

دکتر پلیمی گفت: اولویت اول و مهم ما فروش محصولات گروه است و انتظار میرود بین مجموعه پخش و تولید دارو تعامل همه جانبه ایجاد شود. وی در صحبت های خود بر حمایت همه جانبه شرکت های داروساز گروه از شرکت پخش رازی تأکید کرد. در این همایش دکتر کاظم پور مدیرعامل شرکت پخش رازی نیز به ارائه گزارشی از عملکرد فروش محصولات شرکت های داروساز گروه پرداخت.

در پایان این جلسه نیز مدیران عامل شرکت های داروساز دانا، راموفارمین، جابربن حیان، اسوه و کیمیدارو از همکاری و تعاملات صورت گرفته در خصوص فروش محصولات توسط شرکت پخش رازی ابراز رضایتمندی و خرسندی کردند. 

۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495