شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

توسعه شبکه ملی آزمایشگاهی در دستور کار سازمان غذا و دارو

معاون نظارت و برنامه‌ریزی سازمان غذا و دارو کشور گفت: توسعه شبکه ملی آزمایشگاهی در سازمان غذا و دارو مورد توجه قرار گرفته شده است و برای آن برنامه‌ای تنظیم شده است.

معاون سازمان غذا و دارو در رشت:

توسعه شبکه ملی آزمایشگاهی در دستور کار سازمان غذا و دارو است

معاون نظارت و برنامه‌ریزی سازمان غذا و دارو کشور گفت: توسعه شبکه ملی آزمایشگاهی در سازمان غذا و دارو مورد توجه قرار گرفته شده است و برای آن برنامه‌ای تنظیم شده است.

 

اکبرعبدالهی در یازدهمین گردهمایی مدیران آمایشگاه‌های غذا و دارو در هتل کادوس رشت با اشاره به طرح جامع سامانه مدیریت اطلاعات آزمایشگاهی اظهار داشت: هماهنگی بین دانشگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها و مدیریت اطلاعات امری است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی توجه به سازمان‌های نظارتی و بالادستی را مورد تأکید قرار داد و افزود: توسعه شبکه ملی آزمایشگاهی در سازمان غذا و دارو مورد توجه قرار گرفته شده است و برای آن برنامه‌ای تنظیم شده است.

معاون نظارت و برنامه‌ریزی سازمان غذا و داروی کشور، ایجاد شبکه بین سامانه‌های مختلف آزمایشگاهی را مورد تأکید قرار داد و گفت: برای ایجاد یک شبکه ملی آزمایشگاهی و محیط تعاملی مناسب برنامه‌ریزی شده است.

عبدالهی با بیان اینکه ایجاد بستر یکپارچه ارائه خدمت در حوزه غذا و دارو مورد توجه است اظهار داشت: باید انسجام بین مرکز و آزمایشگاه‌های استان‌ها وجود داشته باشد.

وی برقرای ارتباط نزدیک بین آزمایشگاه‌ها و ادارات نظارتی را مورد تأکید قرار داد و افزود: برقراری ارتباط هرچه بیشتر با دستگاه‌های نظارتی بسیار راه گشاست.

 A2/8.7.94

۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495