شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

راه اندازی پرتال اطلاعات جامع آزمایش های کنترلی غذا و دارو

پرتال اطلاعات جامع آزمایش های کنترلی غذا و دارو برای دسترسی مصرف کننده گان بزودی راه اندازی می شود.

طرح راه اندازی پرتال اطلاعات جامع آزمایش های کنترلی غذا و دارو

 

پرتال اطلاعات جامع آزمایش های کنترلی غذا و دارو برای دسترسی مصرف کننده گان بزودی راه اندازی می شود.
به گزارش خبرگاری صداوسیما معاون وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی امروز در حاشیه ی گردهمایی مدیران آزمایشگاه های کنترل غذا و داروی کشور در رشت به خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: شهروندان با مراجعه به این پرتال می توانند به سوابق کنترل آزمایشگاهی محصولات غذایی ودارویی دست یابند و بااطمینان بیشتر خرید کنند.
دکتر دیناروند افزود : این کار موجب آرامش خاطر مصرف کننده غذا و دارو می شود
وی در ادامه با تاکید بر یکپارچه سازی آزمایشگاه های دارو وغذا گفت : طرح ایجاد شبکه آزمایشگاه های موفق و کارآمد و ارتباط تنگاتنگ آزمایشگاه های مرجع برای یکپارچه سازی آزمایش های سلامت دارو وغذا اجرا خواهد شد.
رییس سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی شناسایی آلاینده ها و قدرت تشخیص تقلب را از مهمترین فاکتور های آزمایش های سلامت غذا و دارو دانست وافزود : فناوری و علوم جدید در اختیار کسانی که با اضافه کردن مواد شیمیایی غیرمجاز و بهره مندی از فرمول های گمراه کننده در تولید محصولات غذایی ودارویی به دنبال منافع خود هستند نیز قرار دارد که باید با تقویت و تجهیز آزمایشگاه های حوزه ی سلامت جلوی کار متخلفان گرفته شود.
دکتر دیناروند در ادامه خاطرنشان کرد : حدود 500 میلیارد ریال تجهیزات مدرن به آزمایشگاه های دارو وغذا کشور اضافه خواهد شد.

A1/8.7.94

۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495