شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

بازدید سرزده دکتر کاظم پور از مرکز توزیع تبریز

بازدید سرزده دکتر کاظم پور از مرکز توزیع تبریز

 

دکتر کاظم پور در روز پنج شنبه مورخ 99.2.25 بدون هماهنگی و تشریفات معمول ضمن بازدید از مرکز توزیع تبریز به دیدار با پرسنل زحمتکش این مرکز پرداخت.
در این دیدار که در محیطی صمیمی برگزار گردید پرسنل مرکز توزیع ضمن تبریک به دکتر کاظم پور بابت انتصاب ایشان به سمت مدیرعاملی، به بیان مشکلات و پیشنهادات خود جهت بهبود و پیشرفت شرکت پرداختند.
دکتر کاظم پور در این دیدار ابراز داشتند که تمام تلاش خود را جهت اعتلای پخش رازی به کار خواهند گرفت و با همکاری تمام پرسنل درخشش پخش رازی ادامه دار خواهد بود.
لازم به ذکر است آقای دکتر باسمنجی مدیریت محترم عامل کارخانه شهید قاضی جهت دیدار با دکتر کاظم پور به مرکز تبریز تشریف فرمایی کرده و با هم به گفت و گو پرداختند.

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۳:۲۲
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495