شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

ارزش آفرینی زیست محیطی کارکنان شرکت پخش رازی به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری

ارزش آفرینی زیست محیطی کارکنان شرکت پخش رازی به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری

در محیط کسب­ و کار امروزی، پرداختن به موضوع مسئولیت اجتماعی بخصوص در شرکت­ های بزرگ امری حیاتی تلقی می­ شود. پرداختن به   پروژه­ های مسئولیت اجتماعی در شرکت­ ها موجب مشروعیت، بقا، رشد، ایجاد تصویر مطلوب و سودآوری سازمان­های امروزی می­ گردد. یکی از مسائل مورد توجه در این حوزه، مسئولیت اجتماعی شرکت­ های بزرگ هم­چون پخش رازی در برابر محیط­ زیست می­ باشد و تمایل جامعه و مشتریان این شرکت­ به زیست محیطی بودن اقدامات آن­ امری کاملاً آشکار است.
در همین راستا و به مناسبت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، کارکنان شرکت پخش رازی، با در نظر گرفتن مسئولیت اجتماعی و زیست­ محیطی خود و به منظور توسعه فرهنگ پایداری، در بسیاری از شهرهای کشور اقدام به پاک­ سازی محیط طبیعی و کاشت نهال نمودند.

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ ۱۸:۰۷
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495