شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

اجرایی شدن برنامه های هفته سلامت معاونت غذا وداروی زابل

اجرایی شدن برنامه های هفته سلامت معاونت غذا وداروی زابل

 

توسط معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی زابل صورت می گیرد

اجرایی شدن برنامه های هفته سلامت معاونت غذا وداروی زابل

نظر به اهمیت بزرگداشت هفته سلامت، اولین برنامه های مرتبط به این هفته توسط معاونت غذا ودارو دانشگاه علوم پزشکی زابل آغاز شد.

به گزارش ایفدونا - Ifdona ،به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی زابل، نظر به اهمیت بزرگداشت هفته سلامت، پیرو جلسه ستاد آمادگی هفته سلامت، معاونت غذا و دارو زابل اولین برنامه های مرتبط به این هفته را آغاز کرد  به همین مناسبت با توجه به شعار جهانی « غلبه بر دیابت » مسابقه اینترنتی با عنوان « مبارزه با دیابت » توسط کارشناسان اداره نظارت بر موادغذایی طراحی وتوسط واحد روابط عمومی در سایت دانشگاه علوم پزشکی زابل جهت اطلاع رسانی و شرکت عموم قرار گرفت به همین منظور در پایان هفته سلامت به قید قرعه به چهار نفر از برگزیدگان جوایزی نیز اهدا میگردد . همچنین درج شعار های مرتبط به دیابت و نشانگرهای رنگی تغذیه ایی هم در سربرگ نامه های اداری قرار گرفت.و نصب پلاکاردهای مرتبط به« غلبه بر دیابت و نشانگرهای رنگی تغذیه ای» در معابر پر رفت آمد شهر نصب گردید .ضمناٌ جهت اجرایی نمودن سایر موضوعات برنامه ریزی شده در هفته سلامت اقدامات لازم انجام گرفت.

 

N423/1395/02/01

۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495