شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

افتتاح آزمایشگاه کنترل دارو معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران

افتتاح آزمایشگاه کنترل دارو معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران: آزمایشگاه جدید همکار تخصصی کنترل دارو از زیرمجموعه‌های آزمایشگاه مرجع معاونت غذا و دارو به‌زودی افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایفدونا از روابط عمومی معاونت غذا و دارو، افتتاح آزمایشگاه کنترل دارو با حضور دکتر جعفریان ریاست دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر دیناروند رئیس سازمان غذا و دارو، دکتر رستگار  رئیس اداره کل آزمایشگاه‌های مرجع غذا و دارو و دکتر منان حاجی محمودی معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران، معاونین و مدیران در تاریخ 5 اردیبهشت رأس ساعت 14 در محل ساختمان جامع تحقیقات دانشگاه تهران، آزمایشگاه کنترل مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی و دارو برگزار می‌گردد.
 این آزمایشگاه شامل بخش‌های آزمایشگاهی کنترل کیفی دارو، غذا، فرآورده‌های بیولوژیک، آرایشی و بهداشتی، مکمل و فرآورده‌های طبیعی و ملزومات و تجهیزات پزشکی است که در مجموعه آزمایشگاه‌های مرجع معاونت غذا و دارو قرار دارد. به‌زودی افتتاح خواهد شد.

N421/02/01

۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495