شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

آزمایشگاه کنترل غذا و دارو؛ تنها مرجع بررسی و تائید فرآورده های سلامت

آزمایشگاه کنترل غذا و دارو؛ تنها مرجع بررسی و تائید فرآورده های سلامت

رئیس دبیرخانه بررسی و تائید صلاحیت آزمایشگاههای همکار و مجاز سازمان غذا و دارو:

آزمایشگاه کنترل غذا و دارو؛ تنها مرجع بررسی و تائید فرآورده های سلامت

رئیس دبیرخانه بررسی و تائید  صلاحیت آزمایشگاههای همکار و مجاز سازمان غذا و دارو گفت: مرکز آزمایشگاههای مرجع سازمان غذا و دارو به عنوان تنها مرجع بررسی و تائید فرآورده های سلامت در زمینه کنترل کیفیت فرآورده های غذایی ،دارویی،آرایشی و بهداشتی ،بیولوژیک،تجهیزات و ملزومات پزشکی بر کنترل کیفی این محصولات نظارت کامل دارد.

دکتر کلثوم خیرالهی، رئیس دبیرخانه بررسی و تائید  صلاحیت آزمایشگاههای همکار و مجاز در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو " ایفدونا " گفت: مرکز آزمایشگاههای مرجع سازمان غذا و دارو به عنوان تنها مرجع بررسی و تائید فرآورده های سلامت در زمینه کنترل کیفیت فرآورده های غذایی ،دارویی،آرایشی و بهداشتی ،بیولوژیک،تجهیزات و ملزومات پزشکی بر کنترل کیفی این محصولات نظارت کامل دارد.

 وی افزود:  دبیرخانه بررسی و تائیدصلاحیت آزمایشگاههای همکار و مجاز با استفاده از ظرفیتهای موجود در بخش خصوصی و مراکز علمی و تحقیقاتی و در راستای کاهش تصدی گری دولت، افزایش سرعت در پاسخدهی به نمونه های دریافتی و با نظارت و بازرسی های مداوم و ارسال نمونه های کنترل بر عملکرد این آزمایشگاهها نظارت کامل داشته و جهت ارتقاء سطح کیفی و تشویق آنها بصورت سالیانه به سطح بندی و اعطاء لوح کیفیت اقدام می نماید.

دکتر خیرالهی اظهار داشت: دبیرخانه آزمایشگاههای همکار و مجاز در راستای واگذاری امور اجرایی دبیرخانه به معاونتهای غذا و داروی سراسر کشور در سال جاری تصمیم به واگذاری حداکثری وظایف به معاونتهای مربوطه را دارد.

N419/1395/02/01

 

 

۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495