شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

روند تحویل و بررسی اسناد مالی حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی از ابتدای اردیبهشت ماه

روند تحویل و بررسی اسناد مالی حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی از ابتدای اردیبهشت ماه
اداره تجهیزات پزشکی دانشگاه، روند تحویل و بررسی اسناد مالی حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی را ابتدای اردیبهشت ماه اعلام کرد.

اداره تجهیزات پزشکی دانشگاه همدان اعلام کرد:

روند تحویل و بررسی اسناد مالی حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی از ابتدای اردیبهشت ماه

اداره تجهیزات پزشکی دانشگاه، روند تحویل و بررسی اسناد مالی حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی را ابتدای اردیبهشت ماه اعلام کرد.

به گزارش ایفدونا - Ifdona ،

 به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان، مسئول مهندسی و نگهداری تجهیزات پزشکی دانشگاه گفت: در راستای نظارت و تحلیل هزینه کرد بودجه های مرتبط با تجهیزات و ملزومات پزشکی، مدیریت نحوه مصرف ملزومات پزشکی مورد نیاز بیماران و تحلیل وضع نگهداشت تجهیزات پزشکی، اداره تجهیزات پزشکی دانشگاه از آغاز طرح تحول نظام سلامت اقدام به ثبت کلیه اسناد مالی  خرید و نگهداشت تجهیزات پزشکی مراکز درمانی، بهداشتی  و دانشکده ها نموده است.

 مهندس بهروز مراد حاصل افزود: با توجه به هماهنگی انجام شده با معاون غذا و دارو و رئیس اداره تجهیزات پزشکی دانشگاه به منظورتسهیل و تسریع در امور و نیز صرفه جویی در وقت مراجعان به ویژه همکاران امور مالی و تدارکات مراکزتابعه دانشگاه تصمیم گرفته شده است از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری روند تحویل و بررسی اسناد بر اساس تکمیل فرم تحویل اسناد تجهیزات پزشکی انجام و مراکزپس از تکمیل فرم درمرکز نسبت به تحویل آن به همراه اسناد به اداره تجهیزات پزشکی دانشگاه اقدام کنند.

 وی اظهار کرد: مراکزموظفند فرم مربوطه را به تفکیک نوع سند و فاکتورخرید و تعمیرات تکمیل و پس از ثبت تاریخ و درج مشخصات نماینده بیمارستان به کارشناس مربوطه تحویل دهند.

 مهندس مراد حاصل به مراجعان توصیه کرد: فرم را در دو نسخه تکمیل  و یک برگ را به عنوان رسید برای پیگیری تحویل اسناد در اختیار داشته باشند.

 مسئول مهندسی و نگهداری تجهیزات پزشکی دانشگاه یاد آور شد: با توجه به حجم بسیار بالای امور حوزه تجهیزات پزشکی و برنامه ریزی های انجام شده فقط روزهای زوج هفته برای تحویل و عودت اسناد در نظر گرفته شده است و فرم پیشگفت علاوه بر اطلاع رسانی مکتوب به همه مراکز تابعه از سامانه تجهیزات پزشکی دانشگاه بخش اطلاعیه های مراکز درمانی نیز قابل دریافت است.N404/1395/01/28                                                    

 

 

۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495