شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

مدیر کل جدید نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی منصوب شد

مدیر کل جدید نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی منصوب شد
معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو طی حکمی، مدیر کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو را منصوب کرد.

با حکم معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو

مدیر کل جدید نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی منصوب شد

معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو طی حکمی، مدیر کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو  را منصوب کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو " ایفدونا "، دکتر رسول دیناروند، معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو طی حکمی، دکتر محمود بیگلر را به عنوان مدیر کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو منصوب کرد.

 

متن این حکم به به شرح زیر است:

 

جناب آقای دکتر محمود بیگلر

 

سلام علیکم؛

 

با توجه به سوابق ارزشمند جنابعالی در مدیریت حوزه های مختلف نظام سلامت و اشراف جنابعالی به امور تجهیزات پزشکی به موجب این حکم  بعنوان مدیر کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی منصوب می شوید تا در چارچوب ضوابط و مقررات سیاست های کلی نظام سلامت  و برنامه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان غذا و دارو انجام وظیفه نماید.

 

انتظار می رود پیگیری ماموریت های اساسی سازمان غذا و دارو بخصوص ساماندهی نظام ثبت  و صدور کد IRC، قیمت گذاری و رتبه بندی وسایل پزشکی و انجام  برنامه های مرتبط با طرح تحول سلامت در سرلوحه فعالیت های جنابعالی قرار داشته باشند.

 

امید است در پرتو عنایات الهی و همکاری و همدلی کلیه کارکنان و مدیران اداره کل مذکور و سازمان غذا و دارو موفق و موید باشید.

 

دوام توفیقات جنابعالی را از درگاه قادر متعال مسئلت می نماید.

دکتر رسول دیناروند

معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو

 

N399/1395/01/28

۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495