شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

مدیران آزمایشگاه کنترل غذا و دارو در شهر باران گردهم می آیند

مدیرکل آزمایشگاه های مرجع سازمان غذا و دارو، از میزبانی شهر رشت در برگزاری یازدهمین گردهمایی مدیران آزمایشگاه های کنترل غذا و داروی کشور خبر داد.

مدیران آزمایشگاه های کنترل غذا و دارو در شهر باران گردهم می آیند

 

مدیرکل آزمایشگاه های مرجع سازمان غذا و دارو، از میزبانی شهر رشت در برگزاری یازدهمین گردهمایی مدیران آزمایشگاه های کنترل غذا و داروی کشور خبر داد.

 

دکتر حسین رستگار با اعلام اینکه یازدهمین گردهمایی مدیران آزمایشگاه های کنترل غذا و داروی کشور در روزهای ۷ و ۸ مهر ماه جاری در شهر رشت برگزار می شود، گفت: این گردهمایی با هدف سیاست گذاری های لازم در راستای استراتژی های سازمان غذا و دارو  و فعالیت های آزمایشگاه های کنترل غذا و دارو، برگزار می شود.

وی افزود: در این گردهمایی دکتر رسول دیناروند رئیس سازمان سازمان غذا و دارو، حضور خواهد داشت.

​A4/7.7.94

۷ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۹
سایت مهر نیوز |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495