شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

جلسه هماهنگی برنامه های هفته سلامت سال 1395 با شعار توقف دیابت

جلسه هماهنگی برنامه های هفته سلامت سال 1395 با شعار توقف دیابت
جلسه هماهنگی برنامه های هفته سلامت سال 1395 با شعار توقف دیابت، توسط معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار شد.

به گزارش ایفدونا - Ifdona ، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی هرمزگان، 

جلسه ستاد برگزاری هفته سلامت در سالن کنفرانس معاونت غذا ودارو دراستان هرمزگان برگزار شد.

دکتر قاسمی ضمن خیر مقدم به مدیران واحدها گفتند: موضوع روز جهانی بهداشت 2016 دیابت است، یک بیماری غیر واگیر (NCD) که مستقیما بر زندگی میلیون ها نفر از مردم جهان ، عمدتا در کشورهای کم درآمد و با درآمد متوسط تاثیر می گذارد. دیابت یک بیماری متابولیک مزمن است که با افزایش سطح قند خون مشخص می شود و ممکن است به مرور زمان منجر به آسیب های جدی به قلب، عروق خونی، چشم ها، کلیه ها، و اعصاب شود.

ایشان عنوان کردند: این بیماری به علت عادات غذا خوردن ناسالم، استرس، عدم فعالیت فیزیکی و ... در حال رشد است و این در حالی است که یک رژیم غذایی سالم در کنار سایر عادات سالم، می تواند منجر به کاهش خطر ابتلا به این بیماری شود!بنابراین بایستی با خودمراقبتی کاری کنیم دیابت به وجود نیاید. آموزش ومشاوره نقش به سزایی درکاهش به وجود آمدن دیابت دارد.دراین جلسه از تک تک اعضای حاضر خواسته شدتمامی سعی وتلاش خود راجهت هرچه باشکوهتر برپا نمودن این هفته داشته وجامعترین اطلاعات را به سمع مردم برسانند.

N387/1395/01/25

 

۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495