شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

برگزاری اولین جلسه مشترک ملزومات و تجهیزات پزشکی غذا و دارو و معاونت درمان در سال جاری

برگزاری اولین جلسه مشترک ملزومات و تجهیزات پزشکی غذا و دارو و معاونت درمان در سال جاری
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران:اولین جلسه ملزومات تجهیزات پزشکی با جراحان مغز و اعصاب دو بیمارستان شریعتی و سینا برگزار شد

،از  روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران:اولین جلسه کمیته فنی ملزومات  و تجهیزات پزشکی صبح امروز 21 فروردین 95 با حضور معاونین غذا و دارو و متخصصین جراحی مغز و اعصاب دو بیمارستان شریعتی و سینا، دکتر غلامی  و مهندسین تجهیزات پزشکی دانشگاه در محل دفتر معاونت درمان دانشگاه  برگزار گردید.
دکتر حاجی محمودی در این جلسه در خصوص مقایسه لوازم مصرفی تجهیزات پزشکی و فعالیت شرکت های تجهیزات پزشکي در بیمارستانهای تحت پوشش توضیحاتی ارائه کرد و  نمودار هزینه های سالیانه تجهیزات ارتوپدی در طول سال 94 را برای حاضرین در جلسه توضیح داد و در مورد امحاء تجهیزات پزشکی مصرف شده و خارج شده از بدن بیمار با حاضرین در جلسه به بحث و تبادل نظر پرداخت.
 در ادامه دکتر غلامی بیان کرد استفاده از یک برند خاص قدرت اجرایی خرید دانشگاه را بسیار کاهش داده و ممکن است منجر به الزام رعایت مقررات غیر منطقی برای بیمارستان ها و انبار تامین 13 آبان از طرف شرکت گردد.
دکتر کتابچی در خصوص نحوه انتخاب شرکت های ملزومات تجهیزات پزشکی و قرار گیری آنها در سایت فراخوان توضیحاتی ارائه نمودند.
دراین جلسه در خصوص لزوم استفاده از اقلام با کیفیت و قیمت مناسب موجود در سایت فراخوان اداره کل تجهیزات پزشکی مقرر شد متخصصین جراحان مغز و اعصاب با استفاده از تجربیات بیمارستان ها در خصوص اعلام پروتکل های مصرف ملزومات تجهیزات اسپاین به جمع بندی رسیده و نتیجه را به معاونت غذا و دارو منعکس کنند.

N370/1395/1/22

۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495