شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

داروها گران قیمت نیستند/دستگاه های حمایتی، همیاری کنند

داروها گران قیمت نیستند/دستگاه های حمایتی، همیاری کنند
قائم مقام اداره کل نظارت بر دارو و مواد مخدر سازمان غذا و دارو در واکنش به بیماری صعب العلاج مربوط به سه برادر و خواهر کرمانشاهی گفت:داروهای گران قیمت نیستند درمانهای نگهدارنده نیاز به حمایت مالی دارند

قائم مقام اداره کل نظارت بر دارو و مواد مخدر سازمان غذا و دارو  به ایفدنا گفت: متاسفانه برای برخی بیماریها درمان و داروی قطعی  وجود ندارد.

 

دکتر  مصطفی کریمی در خصوص بیماری صعب العلاج مربوط به سه برادر و خواهر کرمانشاهی که در رسانه ها مطرح است افزود: درمان های نگهدارنده عمدتا نیاز به حمایت مالی دارند وقتی در یک خانواده، چندین نفر بیماری صعب العلاج داشته باشند قطعا هزینه درمان سنگین است به همین دلیل ارگان هایی دست اندرکار  باید  نسبت به این خانواده ها حمایت های مالی داشته باشند.

 

وی اظهار داشت:  عموم داروهایی مورد نیاز  خانواده مذکور داروهای گران قیمتی محسوب نمی شوند که نیاز به حمایت ویژه از طرف سازمان غذا و دارو باشد اما  پیشنهاد ما این است که دستگاه های حمایتی حداکثر   همیاری را نسبت به خانواده های اینچنینی روا بدارند.

 

N3691395/1/22

۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495