شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

لزوم تکمیل نام نویسی مسئولان فنی ملزومات پزشکی مراکز درمانی تا پایان فروردین ماه

لزوم تکمیل نام نویسی مسئولان فنی ملزومات پزشکی مراکز درمانی تا پایان فروردین ماه
اداره تجهیزات پزشکی دانشگاه، تکمیل نام نویسی مسئولان فنی ملزومات پزشکی مراکز درمانی را تا پایان فروردین ماه اعلام کرد.

 به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی همدان، مسئول مهندسی و نگهداری تجهیزات پزشکی دانشگاه گفت: همزمان با آغاز طرح تحول نظام سلامت با هدف نیاز سنجی و مدیریت تهیه و تامین ملزومات پزشکی مورد نیاز بیمارن در مراکز درمانی و نظارت مستمر بر کیفیت اقلام یاد شده اقدام به شناسایی پرسنل مرتبط با حوزه ملزوات پزشکی در چارچوب دستورالعمل های مربوطه و برگزاری دوره های توانمند سازی  فنی و اداری آنها شده است.

 مهندس بهروز مراد حاصل افزود: براساس ضوابط طرح تحول نظام سلامت افراد معرفی شده با عنوان مسئولان فنی ملزومات پزشکی وظیفه دارند پس از نام نویسی و الصاق مدارک مورد نیاز در سامانه ادراه کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی وزرات متبوع  کد رهگیری خود را برای بررسی و تایید نهایی نام نویسی به ادراه تجهیزات پزشکی دانشگاه ارائه دهند.

وی اظهار کرد: آغاز به کار رسمی افراد یاد شده فقط  پس از تایید پرونده و اخذ گواهی دوره آموزشی مربوطه امکان پذیر خواهد بود. پس لازم است در کوتاهترین زمان ممکن ضمن تکمیل نام نویسی  در سامانه پیشگفت  نسبت به ثبت نام دوره اموزشی مربوطه از طریق سامانه انجمن متخصصان تجهیزات پزشکی  کشور نیز اقدام کنند.

 مهندس مراد حاصل پایان فروردین ماه را آخرین فرصت نام نویسی بیان کرد و افزود: در صورت تکمیل نکردن نام نویسی و ارائه نکردن مستندات به اداره تجهیزات پزشکی دانشگاه توسط معرفی شدگان فعلی، به طور قطع الویت های بعدی جایگزین آنها خواهدشد.

   مسئول مهندسی و نگهداری تجهیزات پزشکی یادآورشد: اداره تجهیزات پزشکی ازآغاز طرح تحول نظام سلامت تا کنون اقدام به برگزاری 5 جلسه آموزشی  و توجیهی مسئولان فنی ملزومات پزشکی سطح استان کرده است و آماده پاسخگویی به سوالات و پیگیری امور نام نویسی مسئولان فنی مراکز درمانی خواهد بود.                   N365          

 

۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495