شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

دریافت گواهی تأیید صلاحیت آزمایشگاه دارو از سازمان جهانی بهداشت

دریافت گواهی تأیید صلاحیت آزمایشگاه دارو از سازمان جهانی بهداشت
مدیر کل آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا و دارو از دریافت گواهی تأیید صلاحیت آزمایشگاه دارو از سازمان جهانی بهداشت خبر داد.

دکتر حسین رستگار  در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایفدونا-Ifdona، با اعلام این خبر گفت:  پس از دو سال بازرسی متعدد و مستمر از آزمایشگاه مرجع داروی سازمان غذا و دارو توسط سازمان جهانی بهداشت(WHO) مستقر در ژنو ( مستقر در سویس) سرانجام صلاحیت آزمایشگاه دارو از سازمان جهانی بهداشت مورد تایید قرار گرفت.

مدیر کل آزمایشگاه های مرجع کنترل غذا و دارو با بیان اینکه  آزمایشگاه ها در تمام جهان از جنبه مشخصات فنی و مدیریتی، الزامات کنترل کیفیت دارو را بر اساس فاکتورهای مورد نظر سازمان جهانی بهداشت(
WHO)  بررسی می شوند و در صورت احراز صلاحیت گواهی تاییدیه برای آنها صادر و به عنوان آزمایشگاه تایید صلاحیت شده و همکار Who ثبت می شوند، اظهار کرد: در حال حاضر با توجه به اعلام نظر آنها شرایط مذکور در آزمایشگاه مرجع داروی سازمان غذا و دارو مورد تایید قرار گرفته و منتظر نامه نهایی آنها هستیم.

دکتر رستگار اظهار امیدواری کرد: ظرف یک ماه آینده نامه گواهی تاییدیه آزمایشگاه به صورت رسمی از سوی سازمان جهانی بهداشت برای این آزمایشگاه ارسال شود که به محض دریافت در اختیار ذینفعان و مطلعین مربوطه قرار خواهد گرفت.

N310/1394/12/16

۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495