شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

بازدید مدیران معاونت غذا و دارو خراسان شمالی از آزمایشگاه همکار

بازدید مدیران معاونت غذا و دارو خراسان شمالی از آزمایشگاه همکار
در راستای همکاری و تعامل با بخش خصوصی از آزمایشگاه همکار تستا واقع در شهرک فناوری صنایع غذایی مشهد بازدید بعمل آمد.

به نقل از روابط عمومی معاونت غذا ودارو خراسان شمالی، مهندس احمد یزدانی مدیر آزمایشگاه کنترل مواد غذایی، آشامیدنی و بهداشتی معاونت غذا و دارو بیان کرد: در راستای همکاری و تعامل با بخش خصوصی از آزمایشگاه همکار تستا واقع در شهرک فناوری صنایع غذایی مشهد بازدید بعمل آمد.

طی این بازدید که به دعوت مدیر آزمایشگاه همکار تستا انجام شد، مدیران غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از نزدیک با آزمایشگاههای فیزیکو شیمی، روش های نوین دستگاهی و میکروبیولوژی تستا آشنا شدند.

مهندس یزدانی در ادامه افزود: در این بازدید طرفین در خصوص همکاری در زمینه های آموزش، تبادل اطلاعات فنی، ارسال نمونه، کالیبراسیون و سایر نیازمندیها مذاکره و به تفاهماتی دست یافتند.

N309/1394/12/16
۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495