شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

آخرین جلسه مسئولین فنی و مدیران داروخانه های بیمارستانی در معاونت غذا و دارو

آخرین جلسه مسئولین فنی و مدیران داروخانه های بیمارستانی در معاونت غذا و دارو

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران: جلسه ا ی با محوریت ضرورت تهیه لیست مدون داروهای ضروری و استوک بخش ها، مصرف و تجویز منطقی دارو در قالب اجرای پروتکل های دارویی در معاوند غذا و دارو برگزار شد.

به گزارش خبرنگارایفدونا - Ifdona ،از روابط عمومی معاونت غذا و دارو، آخرین جلسه مسئولین فنی و مدیران داروخانه های بیمارستانی در سال جاری روز چهارشنبه 12 اسفند با محوریت ضرورت تهیه لیست مدون داروهای ضروری و استوک بخش ها، مصرف و تجویز منطقی دارو در قالب اجرای پروتکل های دارویی و بررسی آیین نامه تبلیغات اقلام سلامت محور در محل معاونت غذا و دارو برگزار شد.
در این جلسه که با حضور دکتر منان حاجی محمودی معاون غذا و دارو، دکتر کارگر مسول واحد تحقیق و توسعه و جمعی از مسولین فنی و مدیران داروخانه های بیمارستانی در محل دفتر معاونت غذا و دارو  تشکیل شد ؛در خصوص لیست مدون داروهای ضروری و استوک بخش ها، نامه های ارسالی از معاونت غذا و دارو برای رابطین
ADR بیمارستانها، نحوه اجرای پروتکل های دارویی ابلاغ شده  از طرف معاونت غذا و دارو در بیمارستانها و مشکلات اجرایی این موضوع و کاهش مصرف این اقلام در بیمارستانها بحث و تبادل نظر صورت گرفت. همچنین در پایان، آیین نامه تبلیغات اقلام سلامت محور در بیمارستانهای تابعه دانشگاه در اختیار حاضرین قرار گرفت و موارد مطرح شده در آن و روند اجرایی شدن آن مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

N302/1394/12/16

۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495