شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

ورود به فعالیتهای جدید/ انعطاف، چابکی و افزایش بازدهی، کاستیها را جبران می کند

ورود به فعالیتهای جدید/ انعطاف، چابکی و افزایش بازدهی، کاستیها را جبران می کند
معاون وزیر و رئیس سا زمان غذا و دارو گفت با توجه به افزایش فعالیتهای سازمان و ورود به کارهای جدید تر برای جبران کمبود امکانات باید سیستم سازمان را بهینه و چابکتر نمود.

 رئیس سا زمان غذا و دارو درگفتگو با ایفدنا، با اشاره به اینکه مدتهاست که سازمان غذا و دارو فراتر از کارهای معمول و روزمره خود وارد کارهای جدید و مهمی مثل مبارزه سیستماتیک با قاچاق شده است گفت: برخی از این فعالیتها حتی ممکن است  از کارهای معمول سازمان هم مهمتر باشد.

دکتر رسول دیناروند  ادامه داد: در این حوزه علی رغم امکانات اندک موجود، انتظارات بسیاری  از سازمان وجود دارد که امیدواریم با ایجاد سامانه ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت فراورده های سلامت بتوانیم پاسخگوی آنها باشیم.

وی  با تاکید بر اینکه سامانه مذکور صرفا بخش اندکی از این مسیر پرچالش را  هموار خواهد نمود اظهار داشت: به دست آمدن نتایج  مثبت مشهود در حوزه مبارزه با قاچاق و تقلب حتما  با پیگیری، پشتیبانی و همکاریهای مستمر و جدی  معاونتهای غذا و داوری دانشگاههای سراسر کشور است که معنا می یابد.

معاون وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی  افزود: در حالی که سامانه ردیابی، رهگیری و کنترل اصالت فراورده های سلامت هنوز به صورت رسمی به جامعه معرفی نشده است و کاربران آن روزانه بیش از دو سه هزار نفر  نیستند با چالشهایی مواجه است که قطعا  با افزایش  20-30 هزار نفری کاربران، حجم انبوهی از فعالیتهای بررسی، بازرسی، پاسخگویی و ... متوجه سازمان خواهد شد و چالش های مذکور بصورت ملموس تری چهره نشان خواهند داد.

دکتر دیناروند در توضیح بیشتر خاطر نشان کرد: علی رغم محدودیت های سخت افزاری مثل  نیرو و  امکانات که در حال حاضر وجود دارد چاره ای نمی ماند جز اینکه  سیستم با انعطافی که در خود ایجاد می کند به وضعیتی بمراتب چابک تر از انچه موجود است  نزدیک شود.

وی در پایان بیان کرد: مدیران ما باید بتوانند با جابجایی افراد و سپردن کارهای جدید به آنها ضمن استفاده از پتانسیل های نیروها،  بر بازدهی عملکرد های آنان نیز بیافزایند و طبیعی است که همه این فعالیتها بر پایه  برنامه محوری امکانپذیر خواهد بود
.

N293/1394/12/15

۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495