شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

خشکبار باید به صورت بسته بندی و دارای پروانه ساخت باشد

خشکبار باید به صورت بسته بندی و دارای پروانه ساخت باشد
کارشناس اداره غذا در سازمان غذا و دارو گفت: خشکبارهایی که در مغازه ها به فروش می رسد باید در مکان مناسب باشند و در بیرون مغازه و کنار خیابان نباید به فروش برسد.

کارشناس اداره غذا در سازمان غذا و دارو:

خشکبار باید به صورت بسته بندی و دارای پروانه ساخت باشد/آجیل نباید در بیرون از مغازه و کنار خیابان به فروش برسد

کارشناس اداره غذا در سازمان غذا و دارو گفت: خشکبارهایی که در مغازه ها به فروش می رسد باید در مکان مناسب باشند و در بیرون مغازه و کنار خیابان نباید به فروش برسد.

خانم مهندس مینو حاجیان، کارشناس اداره غذا در سازمان غذا و دارو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو " ایفدونا " با بیان اینکه این روزها مردم برای عید نوروز آماده می شوند و خریدهای خود را اغاز کرده اند اظهار داشت: یکی از خریدهایی که این روزها در بازار مشاهده میشود خرید آجیل شب عید می باشد که باید در خرید این محصول دقت کافی داشت.

وی افزود: رویکرد ما در سازمان غذا و دارو به این صورت است که خشکبارها باید به صورت بسته بندی شده باشند.

مهندس حاجیان گفت: توصیه ما به قنادی ها این است که محصولات خشکبار خود را از مراکزی تهیه کنند که یه صورت بسته بندی شده و دارای پروانه ساخت باشد.

کارشناس اداره غذا در سازمان غذا و دارو در ادامه با بیان اینکه مصرف کنندگان در هنگام خرید باید به چند نکته توجه کنند اظهار داشت: آجیل باید ظاهری یکدست، رنگ مناسب و بوی نامناسب و ماندگی ندهد.

مهندس حاجیان در ادامه گفت: خشکبارهایی که در مغازه ها به فروش می رسد باید در مکان مناسب باشند و در بیرون مغازه و کنار خیابان نباید به فروش برسد چون آلودگی های زیادی را جذب خود می کند.

 

N262/1394/12/10

۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495