شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

آلودگی های نفتی کشتی مارک در بندر چابهار پاکسازی شد

آلودگی های نفتی کشتی مارک در بندر چابهار پاکسازی شد
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: با اقدامات انجام شده تمامی آلودگی های نفتی کشتی مارک در مدت یک ماه در محدوده اسکله پنج شهید کلانتری چابهار پاکسازی و از انتشار بیشتر آن در این بندر با موفقیت جلوگیری شد.

پس از پاکسازی آلودگی های نفتی کشتی ها در سواحل چابهار بار دیگر شاهد حیات دوباره انواع آبزیان دریایی، ماهیان، خرچنگها و خزه ها خواهیم بود.
وی گفت: پاکسازی نشت مواد نفتی کشتی
MARC
(مارک) با مالکیت خارجی بهمن ماه سالجاری در بندر چابهار آغاز شده است.
مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان افزود: 9 تن مواد آلوده از نوع مازوت در مساحت 60هزار مترمربع توسط جریانات آب به سمت ساحل و اسکله بندر چابهار انتشار پیدا کرده بود.
رضوانی بیان کرد: برای جمع آوری آلودگی های نفتی از شرکتهای وابسته به پارک فن آوری علمی و پژوهشی دانشگاه تهران و سازمانهای دریایی این منطقه شامل شیلات، محیط زیست دریایی و مرکز تحقیقات شیلاتی آبهای دور همکاری و مشاوره لازم انجام شده است.
رضوانی ادامه داد: با استفاده از ماده ژلاتینی که خاصیت نفت خواری و تجزیه کننده ذرات آن را دارد توانست پس از یک ماه آلودگی نفتی را پاکسازی و کمک بزرگی برای آبزیان و ماهیان جهت زیست مجدد شود.
چابهار در شرق ایران و در سواحل مکران و دریای عمان به دلیل اتصال با آبهای آزاد دروازه توسعه ایران لقب گرفته است.
این شهرستان در 700 کیلومتری جنوب زاهدان، مرکز استان سیستان و بلوچستان و در ساحل دریای عمان (مکران) واقع شده است.

 

N259/1394/12/9

 

۹ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495