شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

غرفه تخصصی ' اسلام و محیط زیست' در نمایشگاه بین المللی محیط زیست

غرفه تخصصی ' اسلام و محیط زیست' در نمایشگاه بین المللی محیط زیست
- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: با توجه به ظرفیت های عظیم و گسترده شهر قم در تولید و نشر اندیشه ها و آموزه های دینی در جامعه و اهمیت فوق العاده مسایل زیست محیطی در مکتب اسلام، این اداره کل غرفه تخصصی با عنوان ' اسلام و محیط زیست' در نمایشگاه بین المللی محیط زیست برپا می کند.

به گزارش از پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، سید رحمان دانیالی با اشاره به برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست افزود: این نمایشگاه با حضور تعداد زیادی از نهادها و سازمان های دولتی و غیردولتی و شرکت های خصوصی داخلی و خارجی از 20 کشور جهان در تهران برگزار می شود.
وی اظهار کرد: نمایشگاه محیط زیست بزرگترین رویداد در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات مرتبط با محیط زیست کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
دانیالی با اشاره به نقش و جایگاه توجه به مسایل و آموزه های دینی در حفظ و حراست از محیط زیست، گفت: در غرفه تخصصی اسلام و محیط زیست، دستورات و آموزه های دینی و اخلاقی در آیات و روایات مرتبط با مسایل گوناگون زیست محیطی اعم از آب، هوا و زمین مورد توجه قرار گرفته و بازدیدکنندگان را به تامل در تکالیف انسان در رابطه با محیط زیست وا می دارد.
وی همچنین با اشاره به سیاست های کلی محیط زیست ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، تصریح کرد: در حاشیه نمایشگاه بین المللی محیط زیست، نشست علمی ' اخلاق و محیط زیست' نیز برگزار می شود.
دانیالی ضمن دعوت از تمامی مدیران و مسئولان اجرایی، نخبگان و صاحبنظران حوزوی و دانشگاهی و اصحاب فرهنگ و رسانه برای بازدید از این نمایشگاه گفت: غرفه اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم در سالن شماره 13 غرفه 334 دایر و آماده پذیرایی از علاقه مندان خواهد بود.
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست 10 تا 13 اسفند ماه از ساعت 10 تا 18 در محل دائمی نمایشگاه های تهران برپا است.
N260/1394/12/9

 

۹ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495