شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

آمادگی پذیرش چندبرابری نمونه های سلول های بنیادی فراهم می شود

آمادگی پذیرش چندبرابری نمونه های سلول های بنیادی فراهم می شود
مدیرعامل بانک خون بندناف رویان گفت: با افزایش تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته در سال آینده، آمادگی پذیرش چندبرابری نمونه های سلول های بنیادی در این بانک خون فراهم می شود.

دکتر مرتضی ضرابی اظهار کرد: با توجه به استقبال مردم از ذخیره سازی سلول های بنیادی خون بندناف، تاکنون بیش از 60 هزار نمونه در بانک خانوادگی خون بندناف رویان ذخیره سازی شده است.
وی افزود: این مجموعه با تمام توان به دنبال ذخیره سازی سلول های بنیادی خون بندناف است و با حداکثر ظرفیت تلاش می کند که در این مسیر حرکت کند.
ضرابی با تاکید بر اینکه، خدمات ذخیره سازی سلول های بنیادی خون بندناف رویان مطابق با استاندارهای بین المللی است، تصریح کرد: در این فرآیند استانداردهای جهانی
NETCORD
کاملا رعایت می شود.
مدیرعامل بانک خون بندناف رویان افزود: با ذخیره سازی تحت بالاترین استانداردها، امکان تبادل نمونه با سایر کشورها نیز فراهم می شود.
ضرابی در مورد فعالیت های بانک خون عمومی رویان نیز اظهار کرد: برای ذخیره سازی نمونه در بانک عمومی نیازمند اعتبارات دولتی هستیم که چند سالی است تعیین اعتبار نشده است.
وی ادامه داد: با اقدامات صورت گرفته از سوی وزارت بهداشت در سال جاری در زمینه گسترش پذیره نویسی اهداکنندگان سلول های بنیادی خون محیطی و خون بندناف فراهم شده است و امیدواریم با تامین اعتبارات مورد نیاز، بانک عمومی خون بندناف نیز در کنار بانک خصوصی توسعه یابد.
N246/1394/12/9

۹ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495