شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

رونمایی از اپلیکیشن تلفن همراه معاونت غذا و دارو بیرجند

رونمایی از اپلیکیشن تلفن همراه معاونت غذا و دارو بیرجند
اپلیکیشن تلفن همراه معاونت غذا و دارو بیرجند به منظور تسریع در امر اطلاع رسانی به جامعه مخاطبین و حوزه¬های مختلف تحت نظارت این معاونت رونمایی گردید.

به منظور تسهیل در اطلاع رسانی انجام شد:

رونمایی از اپلیکیشن تلفن همراه معاونت غذا و دارو بیرجند

اپلیکیشن تلفن همراه معاونت غذا و دارو بیرجند به منظور تسریع در امر اطلاع رسانی به جامعه مخاطبین و حوزه­های مختلف تحت نظارت این معاونت رونمایی گردید.

به گزارش ایفدونا و به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، در جلسه ای با حضور دکتر کبری ناصری معاون غذا و دارو و جمعی از داروسازان، نسخه اپلیکیشن تلفن همراه این معاونت رونمایی گردید.

بر اساس این گزارش، با راه اندازی این نرم افزار از این پس اطلاع رسانی داروخانه ها، شرکت های توزیع و پخش و واحد های تجهیزات پزشکی از طریق این اپلیکیشن که بروی گوشی های تلفن همراه قابل نصب است انجام خواهد شد.

گفتنی است: این نرم افزار از طریق آدرس:
app.bums.ac.ir قابل دسترسی است.

N164/1394/12/2

 

۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۹:۰۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495