شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

استفاده بیشتر از پتانسیل بخش خصوصی/ استفاده بهینه تر از آزمایشگاههای دانشگاهها

استفاده بیشتر از پتانسیل بخش خصوصی/ استفاده بهینه تر از آزمایشگاههای دانشگاهها
مدیر کل آزمایشگاههای مرجع کنترل سازمان غذا و دارو گفت: قصد داریم ضمن استفاده بیشتر از پتانسیل بخش خصوصی در فعالیتهای آزمایشگاهی، از دانشگاههای علوم پزشکی نیز استفاده بهینه تری بکنیم.
مدیر

مدیر کل آزمایشگاههای مرجع کنترل سازمان غذا و دارو مطرح کرد:

استفاده بیشتر از پتانسیل بخش خصوصی/ استفاده بهینه تر از آزمایشگاههای دانشگاهها

مدیر کل آزمایشگاههای مرجع کنترل سازمان غذا و دارو  گفت: قصد داریم ضمن استفاده بیشتر از پتانسیل بخش خصوصی در فعالیتهای آزمایشگاهی، از دانشگاههای علوم پزشکی نیز استفاده بهینه تری بکنیم.

مدیر کل آزمایشگاههای مرجع کنترل سازمان غذا و دارو در گفتگو با ایفدنا گفت: با دستور مقام عالی وزارت و رئیس محترم سازمان غذا و دارو تلاش می کنیم از پتانسیل  بخش خصوصی در فعالیتهای آزمایشگاه بیشتر استفاده کنیم. 

 

دکتر حسین رستگار در ادامه اظهار داشت: قصد ما براین است فرآیندی ایجاد کنیم که با خود گردان نمودن آزمایشگاههای دانشگاههای علوم پزشکی بتوانیم خدمات کامل و موثرتری به مردم ارائه دهیم.

 

وی با ابراز تاسف از اینکه آزمایشگاهها و فضا های نظارتی با هزینه بسیار زیادی که برایشان شده است در حالی که می توانند بصورت 24 ساعته خدمات ارائه کنند عملا  بعد از ساعات اداری مورد استفاده بهینه قرار نمی گیرند عنوان کرد: برانیم با برنامه ریزیهایی که انجام می دهیم خدمات رسانی را هم از نظر کمیت و هم از نظر کیفیت  ارتقا داده و محصولات بیشتری را  از جنبه های میزان آلایندگی، تقلبات و نیز ناسالم بودن مواد  تشکیل دهنده غذایی ناسالم بررسی نموده از ورود آنها به بازار جلوگیری بعمل آورد.

 

این  مقام مسئول در سازمان غذا و دارو  در پایان خاطر نشان کرد: عملیاتی نمودن طرحهایی که در بالا صحبتش رفت نیاز به جلسات کارشناسی کاملتری بین  سه حوزه معاونت بهداشت، سازمان غذا و دارو و معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت بهداشت دارد  تا بتوان بر اساس ضوابطی ضمن استفاده از ظرفیتهای موجود در آزمایشگاههای کشور حداکثر بهره برداری را در راستای افزایش خدمات دهی و رضایت مشتریان ارائه نمود. 

 

 

                            N106/1394/11/26

۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495