شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

افتتاح واحد دارویی بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان اسلام آبادغرب

افتتاح واحد دارویی بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان اسلام آبادغرب
واحد دارویی بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان اسلام آبادغرب در روز یکشنبه مورخ 25 بهمن ماه توسط معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افتتاح شد.

به همت معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه انجام شد:

افتتاح واحد دارویی بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان اسلام آبادغرب

واحد دارویی بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان اسلام آبادغرب  در روز یکشنبه مورخ 25 بهمن ماه توسط معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش ایفدونا - Ifdona ، به نقل از روابط عمومی معاونت غذا و دارو کرمانشاه:

در این مراسم دکتر امید عبدی معاون غذا و دارو دانشگاه، دکتر مجید محمودی قائم مقام معاونت غذا و دارو و مدیر نظارت بر دارو و نیز

آقای دکتر حمیدرضا بیگرضایی مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلام آباد غرب و تنی چند از مسئولین این شبکه حضور داشتند.

گفتنی است در حال حاضر واحد دارویی این بیمارستان با استفاده از دستورالعمل نظام تحول سلامت به صورت سیستماتیک با فضا و تجهیزات کافی  ارائه خدمت می نماید بطوریکه یک داروخانه مخصوص بیماران سرپایی ،یک داروخانه مخصوص بیماران بستری و یک انبار دارویی مرکزی دارد در حالی که تا قبل از پیاده سازی نظام تحول سلامت به صورت کاملا" سنتی و در فضای محدود به یک داروخانه سرپایی فعالیت نموده است.

آقایان دکتر عبدی از مسئولین و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان اسلام آباد خواست جهت ارتقاء بیشترو بهینه واحد دارویی شبکه اسلام آباد غرب در اسرع وقت پیشنهادات ، انتقادات و راهکارهای خود را به صورت مکتوب به معاونت غذا و داروی استان ارسال نمایند .

در پایان آقای دکتر عبدی اظهار نمودند که واحد دارویی بیمارستان اسلام آباد غرب به عنوان الگویی برای سایربیمارستان های استان معرفی خواهد شد.

N105/1394/11/26

۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495