شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

نحوه ارائه قیمت و رفع شبهات جهت شرک در مناقصه

نحوه ارائه قیمت و رفع شبهات جهت شرک در مناقصه

دانلود فایل

تاریخ آخرین بروز رسانیشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۴

کلیه شرکتهای (دارویی، ثبت کننده، واردکننده ، تک نسخه ای)    شماره: ۱۵۴۹۴۴/۶۶۵  تاریخ ۳۰/۱۰/۹۴

مدیر عامل محترم کلیه شرکتها و نمایندگان و دفاتر علمی شرکتهای دارویی بین المللی

با سلام و احترام

پیرو فراخوان شماره ۱۵۳۳۰۹/۶۶۵ مورخ ۲۸/۱۰/۹۴ و با توجه به برخی ابهامهای وارده، بدینوسیله موارد ذیل به اطلاع می‌رساند:

o        فهرست پیوست فراخوان برگرفته از آمار نامه شش ماهه سال ۹۴ بوده است که ممکن است دارای اشکالاتی باشد. لذا در صورتی که دارویی در حال حاضر رسما واردات می‌شود و در فهرست مذکور وجود ندارد، شرکتها می توانند راسا با توجه به میزان مصرف ۲ تا ۶ ماه کشور اعلام قیمت کنند.

o        در صورتی که تعدادهای درج شده کمتر از نیاز ۲ ماه یا بیش از ۶ ماه است، متقاضیان می‌توانند پیش بینی خود را برای یک دوره حدود ۲ تا ۶ ماهه اعلام نمایند.

o        این فراخوان شامل قیمت داروهای بیماران خاص که قبلا یارانه‌ای خریداری می‌شدند نیز می‌شود و در این موارد قیمت اعلام شده ملاک تعداد واردات خواهد بود.

o        اطلاعات درج شده در قسمت پیش‌بینی و تعهدات کارتابل آن شرکتها در پورتال سازمان (بازخوانی دیماه) مبنای تصمیم‌گیریهای آتی در مورد تعداد خواهد بود.

o        ارائه قیمت پایین از منابع غیر رسمی از قبیل خیریه ها، صندوقهای کمک رسانی بین المللی، جمع آوری از سطح داروخانه سایر کشورها، داروهای تاریخ نزدیک و یا منابع بی نام ونشان مورد پذیرش واقع نخواهد شد.

دکتر اکبر عبدالهی اصل – مدیر کل نظارت و ارزیابی دارو و مواد مخدر

 

N14/1394/11/10
۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ۱۷:۳۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495