شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

ورود بانک‌ها به عرصه تولید و پخش دارو

رئیس سازمان غذا و دارو و معاون وزیر بهداشت درباره ورود بانک‌ها به عرصه تولید و پخش دارو توضیحاتی ارائه کرد.

رسول دیناروند درباره ورود برخی موسسات دولتی و بانک‌ها به عرصه تولید و پخش دارو گفت: این موضوع از گذشته وجود داشته، چرا که اقتصاد ما از پیش دولتی بوده و الان هم دولتی است.

وی افزود: ما فکر می کنیم که تصدی‌گری دولت باید کم شود، چرا که سیاست نظام و کشور نیز کاهش تصدی دولت است.

رئیس سازمان غذا و دارو گفت: وزارت بهداشت دستگاهی نیست که خود به تولید، توزیع و یا واردات دارو بپردازد.این مسائل در اختیار بخش خصوصی و عمومی است و دولتی محسوب نمی‌شود.

به گفته وی شرکت‌هایی که وابسته به بانک‌ها، تامین اجتماعی و بنیادهای مختلف هستند به عنوان بخش عمومی شناخته می‌شوند و خصوصی‌سازی آنها مربوط به وزارت بهداشت نیست.

دیناروند با بیان اینکه ما می‌توانیم سیاست عمومی دولت را بیان کنیم که این حوزه تصدی‌گری است، افزود: وزارت بهداشت بر این موضوع تاکید دارد که عرضه دارو باید در اختیار بخش خصوصی قرار بگیرد و این سیاست را پیگیری می‌کند.

A3/22.7.94

۲۲ مهر ۱۳۹۴ ۲۲:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495