شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

راه‌اندازی 3 شرکت پخش دارو و مواد بیولوژیک در‌ سمنان

‌معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان سمنان از راه‌اندازی سه شرکت پخش دارو و مواد بیولوژیک در این استان طی نیمه نخست امسال خبر داد.


بیولوژیک

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان سمنان از راه‌اندازی سه شرکت پخش دارو و مواد بیولوژیک در این استان طی نیمه نخست امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه سمنان، دکتر هاشم‌زاده با اعلام این خبر، افزود: این واحدهای پخش استانی به منظور تکمیل زنجیره تهیه و توزیع دارو، واکسن و مواد بیولوژیک دامپزشکی و ... راه‌اندازی شده‌اند.

وی از نظارت بر روند عرضه داروهای دام و طیور توسط شرکت‌های پخش استانی خبر داد و گفت: در حال حاضر 7 شرکت پخش استانی با رعایت ضوابط و شرایط استاندارد در زمینه تهیه و توزیع دارو، واکسن و مواد بیولوژیک دامپزشکی در سطح استان و از طریق شرکت‌های پخش سراسری و وارد کننده‌ تولیدات دارویی فعالیت می‌کنند.

معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان با اشاره به گستردگی شبکه تولید و توزیع و عرضه تولیدات داروی دامی در این استان، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با وجود این شرکت‌های پخش از لحاظ تامین دارو و واکسن در سطح استان هیچ کمبودی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه هر گونه عرضه دارو و واکسن دامپزشکی بدون اخذ مجوز از سازمان دامپزشکی کشور غیرقانونی ‌است، اضافه کرد: تمام داروهای موجود در داروخانه‌ها دامپزشکی باید از شرکت‌های پخش مجاز تهیه شوند .

دکتر هاشم‌زاده از استان سمنان به عنوان یکی از تولیدکنندگان بزرگ داروی دامی در ایران نام برد و با بیان اینکه نزدیک به نیمی از نیاز کشور به داروی دام و طیور در استان سمنان تولید می‌شود، یادآوری کرد: در حاضر20 داروخانه و مرکز عرضع تولیدات دارویی دام و طیور در سطح استان دایر و داروهای دامی مختلف را در دسترس دامداران و مرغداران قرار می‌دهند.

A3/13.7.94

۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495