شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

روغن‌‌خوراکی زیر نظر سازمان غذا و دارو

رئیس اداره غذایی و آشامیدنی با منشأ دامی دریایی سازمان غذا و دارو، اظهارداشت: در بازرسی ها چنانچه تخلفی مشاهده شود برخوردهای قانونی و قضائی با آنها صورت می گیرد.

رئیس اداره غذایی و آشامیدنی با منشأ دامی دریایی سازمان غذا و دارو، اظهارداشت: در بازرسی ها چنانچه تخلفی مشاهده شود برخوردهای قانونی و قضائی با آنها صورت می گیرد.

مهندس هومن محمد رئوفی، گفت: از گذشته موضوع نظارت محدود به روغن های خوراکی و نیست سازمان غذا و دارو به تمامی محصولات غذایی به شکل های مختلف نظارت دارد.

وی گفت:نظارت های سازمان غذا و دارو در زمان صدورپروانه های بهداشتی که از طرف سازمان و معاونت های غذا و دارو کنترل های لازم به لحاظ انجام آزمایشات و بازدید از محل های تولید در داخل صورت میگیرد و در سایر موارد هم در قالب بازرسی های مستمر که همکاران در معاونت های غذا و دارو از واحدهای تولیدی به عمل می آورند بازرسی های دوره ای را انجام می دهند.

رئوفی افزود: در بازرسی ها چنانچه تخلفی مشاهده شود برخوردهای قانونی و قضایی با آنها صورت می گیرد.

رئیس اداره غذایی و آشامیدنی با منشأ دامی دریایی سازمان غذا و دارو در ادامه اظهار داشت: در طرح PMS نیز که یکی دیگر از برنامه های سازمان غذا و دارو است که نمونه هایی از سطح عرضه خریداری می شود و مورد آزمایش قرار می دهند و اگر عدم انطباق با ضوابط سازمان غذا و دارو داشته باشد با شرکت تولید یا وارد کننده برخورد قانونی به عمل می آید.

A2/13.7.94

۱۳ مهر ۱۳۹۴ ۰۹:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495