» درباره ما » پیام مدیر عامل

پیام مدیرعامل

همایش حسابداران و تیم اداری و عملیات - سال 98
درود بر کلیه حیات آفرینان نظام سلامت کشور

خدای خود را شاکرم که فرصت خدمت و خلق ارزش پیش آمد و در کنار خانواده بزرگ پخش رازی، توانستیم توفیق خدمت­گزاری در صنعت داروی کشور را داشته باشیم. ایمان دارم این کوشش­ جمعی ما در راه ارائه خدمات به هم میهنان عزیزمان و توسعه نظام سلامت کشور، مصداق واقعی جهاد در راه خدا و عین عبادت است.

تیم منسجم شرکت پخش رازی با اراده پولادین و روحیه خستگی­ناپذیر و وصف­ناشدنی؛ با همت متخصصین خود همواره در راه توسعه نظام سلامت کشور گام برمی­دارد. ما بر این باوریم که با پیشگامی و سرآمدی خود، توان اثرگذاری و ایجاد تحول در این صنعت را دارا هستیم و با توکل به پروردگار متعال در این راه با بهترین، علمی­ترین و تخصصی­ترین امکانات و روش­ها برای خلق آینده­ای متفاوت در تلاشیم.

جایگاه متمایز این شرکت و سرآمدی ما در بازار، مرهون گنجینه ارزشمند سرمایه انسانی و متخصصین این شرکت است و امروزه نظام سلامت و صنعت داروی کشور بیش از همیشه نیازمند توسعه نوآوری، تغییر پارادایم­های موجود، مدیریت دانش و تحول استراتژیک است. در این راستا برای دستیابی به اهداف متعالی تر، فتح قله­های رفیع موفقیت و تاریخ سازی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.