دانستنیها

سوسک‌ها هم شخصیت‌های جسور و خجالتی دارند!
سوسک‌های خجالتی آن‌هایی هستند که زمان بیشتری را در پناهگاه مانده و کمتر در اطراف حرکت و کاوش می‌کنند. سوسک‌های شجاع در عوض زمان کمتری را پنهان مانده و در اطراف به گردش می‌پردازند
۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۳
اعتیاد بیماری همه‌گیر و رو به افزایشی است که به تصور بسیاری از مردم فقط مصرف موادمخدر تحت عنوان اعتیاد تلقی می‌شود اما واقعیت جز این است؛ یکی از انواع بسیار نگران‌کننده اعتیاد در جهان امروز اعتیاد پنهان یا همان اعتیاد به مصرف خودسرانه داروهایی است که احتمال وابستگی و اعتیاد دارند.
۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۹
در نوع دیگر این اختلال، بیمار روی احساس ضعف جسمی یا بدنی و فرسودگی ناشی از کمترین فعالیت، تاکید می‌ کند که با دردها و ناراحتی عضلانی و ناتوانی در شل کردن آن ها همراه است.
۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۰:۲۶
تایید درمانی برای سرطان پیشرفته ریه، تاثیر ژن درمانی بر نوعی کاهش بینایی ارثی و ضرورت ممنوعیت استفاده از عطر در بیمارستان ها سه خبر کوتاه از جهان پزشکی هستند.
۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۰:۱۴
رسیدن به آرامش بدون دارو
سرِخود داروی آرام بخش مصرف می کنه! من واقعا نگرانشم» آیا شما هم نگران این گروه از اشخاص هستید؟ حتما در میان بستگان و دوستان شما هم اشخاصی هستند که به جای به کار بردن روش های بدون دارو برای رسیدن به آرامش، از داروهای آرامش بخش بدون تجویز پزشک استفاده می کنند.
۱۹ مهر ۱۳۹۴ - ۸:۵۵
روزانه بدن ما انسان ها به ویتامین های مختلفی نیاز دارد ولی برای برخی از افراد این سوال است که نقش ویتامین دی در بدن ما چیست یا چگونه است.ویتامین D از جمله ویتامین‌هایی است که دریافت آن از طریق منابع غذایی، نورآفتاب و مکمل‌های غذایی از دوران کودکی تا کهولت برای تداوم سلامت ضروری است.
۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۰
ریزش مو در اکثریت افراد دیده می شود که آن هم دلایل خاص خود را دارد مانند عوامل وراثتی با کمبود آهن یا کم خونی و … پس با ما باشید تا روش درمان ریزش مو را بگوییم
۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۸
آب مایه‌ی حیات است و به راستی تأثیرات شگفت‌انگیزی بر روی تمامی کره‌ی زمین دارد، یکی از این تأثیراتی که اکنون به وجود آن پی برده شده، برای درمان دردهای افراد است.
۱۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۶
خوراندن دارو به کودکان به خصوص در سنین زیر یک سال مشکل است چون در این سنین رفلکس بلع قوی است که با مقادیر کمی از قطره یا شربت هم ممکن است کودک تمام دارو و حتی شیری که خورده را بالا بیاورد.
۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۸:۳۱
آجیلی که از چیپس و پفک بدتر است!
این روزها اگر سری به خشکبار یا شیرینی فروشی های سطح شهر بزنید، حتما محصولی به نام آجیل ژاپنی به چشمتان می خورد که حجم بالایی از آن شبیه میگو است.
۱۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۰

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495