شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر خبر داد

برگزاری نخستین دوره آموزشی سیستم تجزیه‌وتحلیل و کنترل نقاط بحرانی در سیستم تولید
مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر از برگزاری نخستین دوره آموزشی سیستم تجزیه‌وتحلیل و کنترل نقاط بحرانی در سیستم تولید خبر داد.

مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر خبر داد

برگزاری نخستین دوره آموزشی سیستم تجزیه‌وتحلیل و کنترل نقاط بحرانی در سیستم تولید

مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر از برگزاری نخستین دوره آموزشی سیستم تجزیه‌وتحلیل و کنترل نقاط بحرانی در سیستم تولید خبر داد.

فریبا ارژنگ‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر اظهار داشت: نخستین دوره تخصصی و آموزشی سیستم تجزیه‌وتحلیل و کنترل نقاط بحرانی در سیستم تولید، HACCP با محوریت اقتصاد مقاومتی و امنیت غذایی به میزبانی دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر برگزار می‌شود.

مدیر فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر در این خصوص گفت: این کارگاه با تکیه‌ بر موضوع سیستم تجزیه‌وتحلیل و کنترل نقاط بحرانی در سیستم تولید است و دارای چهار محور اصلی شامل آموزش اصول مدیریت کیفیت 9001ISO، آموزش مباحثی همچون تاریخچه و الزامات سیستم HACCP، آموزش تعیین نقاط و حدود بحرانی در فرایند تولید و اقدامات اصلاحی، آموزش چگونگی به صفر نزدیک کردن خطرات ناشی از عوامل بیولوژیکی،شیمیایی و فیزیکی است.

ارژنگ نژاد افزود: گروه هدف این کارگاه آموزشی نمایندگان و تولیدکنندگان محصولات غذایی، مسئولان فنی، کارشناسان و دانشجویان رشته‌های مهندسی کشاورزی، علوم و صنایع غذایی،شیمی و تغذیه و بهداشت محیط هستند.

وی درخصوص مدرسین این کارگاه نیز گفت: رامین ناصحی‌فر کارشناس ارشد و مدرس سازمان غذا و دارو و عباس مرشدی مدرس دانشگاه‌های استان و کارشناس سازمان غذا و دارو مدرسین این کارگاه هستند.

ارژنگ‌نژاد بیان کرد: این کارگاه آموزشی با همکاری سازمان غذا و دارو، سازمان جهاد کشاورزی، سازمان بسیج کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر و اداره کل استاندار استان برگزار خواهد شد که مدت این کارگاه آموزشی 15 ساعت است و در پایان نیز گواهینامه به شرکت‌کنندگان اعطا خواهد شد.

وی در پایان گفت: این کارگاه از 19 الی 21 آبان ماه برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند از یازدهم تا پانزدهم مهرماه برای ثبت‌نام به دانشگاه پیام نور مرکز بوشهر مراجعه کنند.

A6/12.7.94

۱۲ مهر ۱۳۹۴ ۱۱:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495