شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر
به مناسبت روز “روابط عمومی و ارتباطات” بیان شد

دکتر فتح‌الهی: “امیدآفرینی” تکلیف مهم مدیران روابط عمومی در عرصه اطلاع‌رسانی است

دکتر فتح‌الهی: “امیدآفرینی” تکلیف مهم مدیران روابط عمومی در عرصه اطلاع‌رسانی است
مدیرعامل هلدینگ آینده پویا گفت: انتظار و توقع این هلدینگ از مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه، "امیدآفرینی" برای مردم به عنوان یک تکلیف مهم در عرصه اطلاع رسانی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا، دکتر افشار فتح‌الهی در نشست صمیمی با مدیران و مسئولین روابط عمومی شرکت‌های تابعه که به مناسبت روز روابط عمومی و اطلاع رسانی برگزار شد، با تشکر از تلاش‌ها و فعالیت های واحدهای روابط عمومی اظهار داشت: تولید خبر در هلدینگ آینده پویا در سالی که گذشت بی سابقه بوده است.
 مدیرعامل هلدینگ آینده پویا ادامه داد: انتظار و توقع این هلدینگ از مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه، "امید آفرینی" برای مردم به عنوان یک تکلیف مهم در عرصه اطلاع رسانی است.
وی خاطرنشان کرد: شناسایی نقاط قوت مجموعه ها و اطلاع رسانی آنها به مردم موجب امیدآفرینی و خوشحالی مردم می شود.
دکتر فتح‌الهی با بیان اینکه بوق های تبلیغاتی دشمن، علیه کشور و در راستای ایجاد شکاف در جامعه و عصبی کردن مردم در حال فعالیت هستند و اذهان هموطنان ما را تحت فشار رسانه ای قرار می دهند، ادامه داد: دشمن، مشکلات کشور را بزرگ نمایی می کند؛ به همین منظور باید در هلدینگ آینده پویا به دنبال امید آفرینی باشیم.
مدیرعامل هلدینگ آینده پویا با بیان اینکه همکاری و هماهنگی روابط عمومی هلدینگ و شرکت های تابعه ضروری و لازم است، تصریح کرد: اگر هم موفقیتی به دست آمده به علت همکاری و هماهنگی بین مدیران هلدینگ و شرکت های تابعه بوده است.
دکتر فتح الهی در بیان اهمیت روابط عمومی و انعکاس خوب فعالیت شرکت‌ها، افزود:هر چقدر شرکت ها و مدیریت ها کار قوی انجام دهند ولی انعکاس داده نشود نمی توانیم بازخورد خوب ببینیم.
پیش از سخنان دکتر فتح الهی در این دیدار، مهدی ضرغامی مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی هلدینگ گزارشی از اقدامات و فعالیتهای انجام شده ارائه کرد. همچنین مدیران روابط عمومی شرکت‌های تابعه به بیان نظرات خود پرداختند.

۵ خرداد ۱۴۰۳ ۱۱:۲۳
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495