شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر

دو تامین کننده پخش رازی به عنوان کارفرمای برتر ملی انتخاب شدند

دو تامین کننده پخش رازی به عنوان کارفرمای برتر ملی انتخاب شدند
شرکت تولیدی تحقیقاتی سیناژن از استان البرز و شرکت روناک دارو از استان مرکزی به عنوان شرکت های برتر ملی در سال 1402 از سوی سازمان تامین اجتماعی برگزیده شدند

به گزارش روابط عمومی پخش رازی، یازدهمین جشنواره ملی تجلیل از کارفرمایان برتر کشور  از سوی سازمان تامین اجتماعی وبا حضور آقای صولت مرتضوی، وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی در روز اول اسفند ۱۴۰۲ در سالن اجتماعات سازمان حج و زیارت برگزار شد و طی آن از 33 کارفرمای برتر ملی  تجلیل به عمل آمد.

بر اساس این گزارش در جمع شرکت های برتر ملی دو شرکت تامین کننده  شرکت پخش رازی نیز  از دو استان البرز و مرکزی حضور داشتند.

در این آقای مهران منتجبی نیا، مدیرعامل شرکت تحقیقاتی تولیدی سیناژن  به عنوان کارفرمای برتر استان البرز و آقای سعید ملکی، مدیرعامل شرکت روناک دارو  به عنوان کارفرمای برتر ملی استان مرکزی در سال 1402 از سوی سازمان تامین اجتماعی معرفی شدند.

 روابط عمومی شرکت پخش رازی، کسب این عنوان ارزشمند را که محصول توجه ویژه مدیران این دو شرکت به سرمایه انسانی است، تبریک گفته، برای مدیران محترم و مجموعه کارکنان این شرکت ها در توسعه  فعالیت و افزایش روند درآمدزایی، موفقیت روزافزون آرزومند است.

۷ اسفند ۱۴۰۲ ۱۶:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495