شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر
تاکید بر کاهش اتکا به تسهیلات بانکی

دکتر فتح‌الهی: برنامه صادرات به کشورهای غرب آسیا توسط "شفادارو" به طور جدی پیگیری شود

دکتر فتح‌الهی: برنامه صادرات به کشورهای غرب آسیا توسط "شفادارو" به طور جدی پیگیری شود
مدیرعامل هلدینگ مدیریت طرح و توسعه آینده پویا با بیان اینکه امروز داروهایی که در کشور در حال تولید است از بهترین و با کیفیت‌ترین داروهای غرب آسیا است، گفت: باید به سمتی حرکت کنیم که به تمام کشورهای منطقه غرب آسیا دارو صادر کنیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا، دکتر افشار فتح‌الهی در همایش سالانه فروش و بازرگانی شرکت پخش رازی با گرامیداشت روز 9 دی اظهار داشت: هوشیاری مردم عزیز کشورمان در خنثی کردن توطئه‌های دشمنان قابل ستایش است.

وی با تشکر از گروه شفادارو و شرکت پخش رازی، برگزاری این نشست سراسری را اقدامی ارزشمند دانست و گفت: ابتکار بسیار خوبی است که هر ساله برنامه‌ریزی کرده‌اید که همکاران از سراسر کشور دور هم جمع شوند و تبادل اطلاعات کنند.

وی با بیان اینکه امروز کشور ما در مرز دانش در حال حرکت است، ادامه داد: یکی از حوزه‌های قابل افتخار در حال پیشرفت در کشور همین صنعت دارویی است که بخش عمده‌ای از آن به همت همکاران عزیز در هلدینگ شفا و شرکت پخش در حال انجام است.

مدیرعامل هلدینگ مدیریت طرح و توسعه آینده پویا با بیان اینکه ماموریت و رسالت اصلی شما این است که دارو را به موقع در اقصی نقاط کشور پخش می‌کنید، تاکید کرد: این موضوع نشاندهنده نقش شما در سلامت جامعه است که مایه افتخار است. این امر علاوه بر اثرگذاری در سلامت مردم می‌تواند به رونق اقتصاد کشور کمک کند.

مدیرعامل هلدینگ آینده پویا با قدردانی از موفقیت‌های هلدینگ شفادارو  اعلام کرد که این مجموعه روند خوبی را طی می‌کند و باید بتواند در زمینه صادرات دارو هم جایگاه شایسته‌ای کسب کند.

وی ادامه داد: هم پخش رازی برنامه خود را متناسب با برنامه تولید شرکت‌های تولیدکننده گروه شفا طرح ریزی کند و هم شرکت‌ها برنامه تولید خود را متناسب با برنامه بازار پخش رازی طراحی کنند.باید در برنامه‌ریزی‌ها به سمتی حرکت کنیم که دارویی در گروه شفا تولید شود که مورد نیاز بازار است و از ظرفیت پخش رازی در شناخت بازار استفاده شود.

مدیرعامل هلدینگ مدیریت طرح و توسعه آینده پویا برخورداری پخش رازی از زیرساخت و امکانات منحصر به فرد، نیروی انسانی متخصص و مجرب را یادآور شد و اظهار داشت: آموزش و تحقیق و توسعه در پخش رازی و سایر شرکت‌های گروه شفا جدی گرفته شود.

دکتر فتح‌الهی بر کاهش هزینه‌های مالی و کاهش اتکا به تسهیلات بانکی تاکید کرد و گفت: پخش رازی باید با مجهز شدن به دانش روز و تلاش همه همکاران ظرف یکسال آتی رتبه یک را در بین شرکت‌های پخش به دست آورد.

شرکت پخش رازی از شرکت‌های تابعه هلدینگ شفادارو است. شفادارو هم از جمله شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ آینده پویا است. 

۱۶ دی ۱۴۰۲ ۱۳:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495