شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر
مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا:

حمایت‌های بانک ملی از شرکت‌های گروه شفا در ماه‌های اخیر بی‌سابقه است

حمایت‌های بانک ملی از شرکت‌های گروه شفا در ماه‌های اخیر بی‌سابقه است
مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا با تشکر از حمایت‌های مدیرعامل محترم بانک ملی نسبت به هلدینگ آینده پویا و به ویژه شرکت شفادارو، تصریح کرد: حمایت‌های بانک ملی از گروه شفا در ماه‌های اخیر بی‌سابقه است.

به گزارش روابط عمومی شرکت طرح و توسعه آینده پویا، دکتر افشار فتح‌الهی در نشست ارایه عملکرد شرکت سرمایه‌گذاری شفادارو و شرکت‌های تابعه که با حضور مدیران عامل و اعضا هیئت مدیره این شرکت‌ها برگزار شد، ضمن تایید روند رو به رشد عملکرد گروه شفا، اظهار داشت: تلاش هر چه بیشتر برای افزایش تولید به عنوان یک تکلیف اساسی برای شرکت‌های تابعه پیگیری شود.  

مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا بر نوسازی و به‌روزرسانی خطوط تولیدی تاکید کرد و گفت: اولویت‌گذاری و برنامه‌ریزی در راستای به‌روزرسانی مرحله‌ای مدنظر مدیران شرکت‌ها قرار گیرد.

وی ضمن تاکید بر استفاده از کلیه ظرفیت‌های موجود در ماه‌های باقیمانده سال ادامه داد: مدیران عامل شرکت‌ها تلاش برای کاهش بهای تمام شده محصولات را به طور جدی مدنظر قرار دهند.

دکتر فتح‌الهی در بخش دیگر سخنان خود تقویت برندینگ شرکت‌ها را عاملی مهم در افزایش سهم بازار شرکت‌ها بر شمرد و خواهان تقویت واحدهای روابط عمومی شرکت‌ها شد.  

مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا با تشکر ویژه از حمایت‌های همه جانبه مدیرعامل محترم بانک ملی نسبت به هلدینگ آینده پویا و به ویژه شرکت شفادارو، تصریح کرد: حمایت‌های بانک ملی از گروه شفا در ماه‌های اخیر بی‌سابقه است.   ۲۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۹:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495