شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر
مدیرعامل پخش رازی در معارفه سرپرست معاونت بازرگانی شرکت:

خرید مناسب قدرت رقابت ما را بالا می برد

خرید مناسب قدرت رقابت ما را بالا می برد
خرید مناسب از نظر قیمت و تنوع محصولات، می تواند قدرت رقابت شرکت را افزایش دهد و شرایط ما را بهبود ببخشدمحمدرضا مرادی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره پخش رازی در جلسه معارفه سرپرست معاونت بازرگانی شرکت گفت: خرید مناسب از نظر قیمت و تنوع محصولات، می تواند قدرت رقابت شرکت را افزایش دهد و شرایط ما را بهبود ببخشد
وی افزود: کارهای عقب مانده زیادی داریم اما با انگیزه ای که وجود دارد، می توانیم شرایط را به قبل و زمان های اوج شرکت پخش رازی برگردانیم.
در این جلسه داریوش حشمت، عضو هیات مدیره و معاون مالی پخش رازی نیز ضمن آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید معاونت بازرگانی گفت: به دلیل شرایط سخت اقتصادی و مدت دار شدن بخشی از مطالبات شرکت از مشتریان، واحد بازرگانی می تواند با خرید مناسب از نظر قیمت و مدت زمان پرداختها تعادل ایجاد کند.
عباس میری، سرپرست جدید معاونت بازرگانی پخش رازی نیز در این جلسه با تشکر از هیات مدیره و مدیرعامل شرکت به ایشان، خلاصه ای از طرح ها وبرنامه های خود را برای بازگرداندن شرکت به جایگاه واقعی خود تشریح کرد.
وی، تشخیص و انتخاب کالای مناسب، برنامه ریزی برای دستیابی به سود بیشتر، خرید بهنگام آخرین محصولات بازار را سه اصل مهم برای موفقیت در بازار عنوان و تاکید کرد: همچنان که شعار همیشگی شرکت است، باید همیشه پیشگام و بهنگام باشیم.
همچنین در این جلسه معارفه ، معاونان ومدیران شرکت و نیز کارکنان معاونت بازرگانی، با تبریک انتصاب ایشان در این مسئولیت، برای معاونت بازرگانی پخش رازی آرزوی موفقیت کردند.

۳ آبان ۱۴۰۲ ۱۸:۴۷
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495