شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر
مدیرعامل پخش رازی در مراسم تودیع و معارفه معاون بازاریابی و فروش:

رتبه پخش رازی را ارتقاء خواهیم داد

رتبه پخش رازی را ارتقاء خواهیم داد
دکتر محمدرضا مرادی، مدیرعامل شرکت پخش رازی ​در مراسم تودیع و معارفه معاون بازاریابی و فروش به طراحی و اجرای برنامه‌های ویژه برای افزایش فروش و سودآوری این شرکت تاکید کرد.

عضو هیات مدیره و سرپرست شرکت پخش رازی در مراسم تودیع و معارفه معاون بازاریابی وفروش تاکید کرد: با بهره گیری ازروحیه کار تیمی و برنامه ریزی باید اقدامات ویژه ای را برای افزایش فروش و سودآوری این شرکتانجام دهیم.

به گزارش روابط عمومی، دکتر محمدرضا مرادی در این مراسم که در روز 17 مهرماه امسال در محل سالن کنفرانس شرکت برگزار شده بود، افزود: باید برای کسب ارتقای رتبه و بازگشت جایگاه پخش رازی در میان شرکت‌های پخش و دارویی هدف گذاری کنیم و در کوتاه ترین زمان ممکن به این هدف دست پیدا کنیم.

در این مراسم، که با حضور جمعی از اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان  شرکت برگزار شده بود، مهندس سیاوش مروج تربتی، به عنوان سرپرست معاونت بازاریابی و فروش، حکم خود را از مدیرعامل دریافت کرد. همچنین با اهدای لوح تقدیر از زحمات مهندس سیدجواد ابطحی سرپرست سابق معاونت بازاریابی و فروش شرکت پخش رازی قدردانی شد.

۱۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۹:۰۱
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495