شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر
افزایش سرمایه

مصوبه هیئت مدیره شرکت پخش رازی برای افزایش سرمایه

مصوبه هیئت مدیره شرکت پخش رازی برای افزایش سرمایه
سرپرست شرکت پخش رازی گفت: به منظور اصلاح و بهبود ساختار مالی، حفظ نقدینگی، تقویت سرمایه در گردش و کاهش نیاز به استفاده از تسهیلات برای توسعه فعالیت ها و افزایش سود آوری؛ این شرکت در نظر دارد سرمایه خود را 100درصد افزایش دهد.

 مصوبه هیئت مدیره برای افزایش سرمایه شرکت پخش رازی

 

سرپرست شرکت پخش رازی گفت: به منظور اصلاح و بهبود ساختار مالی، حفظ نقدینگی، تقویت سرمایه در گردش و کاهش نیاز به استفاده از تسهیلات برای توسعه فعالیت ها و افزایش سودآوری؛ این شرکت در نظر دارد سرمایه خود را 100درصد افزایش دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش رازی دکتر علی اصغری؛ رئیس هیئت مدیره و سرپرست این شرکت اظهار داشت: گزارش توجیهی افزایش سرمایه از مبلغ یک هزار میلیارد ریال به دو هزار میلیارد ریال از محل سود انباشته به تصویب هیئت مدیره رسیده است.

دکتر اصغری اعلام کرد:

پس از تصویب این پیشنهاد در جلسه هیئت مدیره؛ گزارش توجیهی جهت اظهار نظر حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده است.

گفتنی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است که اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد شد.

۳ مهر ۱۴۰۲ ۰۹:۳۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495