شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر
نشست صمیمانه مدیریت محترم عامل با دختران شرکت

ولادت با سعادت کریمه اهل بیت خانم فاطمه معصومه و گرامیداشت روز دختر

ولادت با سعادت کریمه اهل بیت خانم فاطمه معصومه و گرامیداشت روز دختر
به مناسبت ولادت با سعادت کریمه اهل بیت خانم فاطمه معصومه(س) و گرامیداشت روز دختر جلسه صمیمانه ای در دفتر مدیریت محترم عامل با دختر خانم های شاغل در ستاد شرکت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش رازی امروز چهارشنبه 1401/03/11 مدیریت محترم عامل جناب دکتر کاظم پور طی جلسه ای صمیمی با دخترخانم های شاغل در ستاد شرکت ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت کریمه اهل بیت خانم فاطمه معصومه(س) و روز دختر و همچنین آغاز دهه کرامت برای ایشان در تمام عرصه های زندگی آرزوی سلامتی و موفقیت نمودند و به نمایندگی از تمامی دختران همکار در شرکت معظم پخش رازی هدایائی را تقدیم نمودند.

 

۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ۱۶:۰۳
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495