شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر
در جلسه شورای اداری شرکت پخش رازی

از خدمات دکتر نیک نژاد معاون سابق سرمایه انسانی و پشتیبانی قدردانی شد

از خدمات دکتر نیک نژاد معاون سابق سرمایه انسانی و پشتیبانی قدردانی شد
در نشست شورای اداری شرکت پخش رازی از خدمات دکتر نیک نژاد معاون سابق سرمایه انسانی و پشتیبانی شرکت قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش رازی، در این جلسه دکتر کاظم پور مدیرعامل، ضمن تبریک انتصاب دکتر نیک نژاد بعنوان مدیرعامل صنایع چوب و کاغذ مازندران، از خدمات ایشان در دوران مسئولیت در معاونت سرمایه انسانی و پشتیبانی قدردانی کرد.

دکتر کاظم پور با اشاره به توانمندی و پشتکار دکتر نیک نژاد خاطر نشان کرد حضور ایشان در شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران قطعا منشأ اثر خواهد بود و در آینده ای نه چندان دور شاهد شکوفایی، رشد و بالندگی این صنایع بزرگ خواهیم بود. وی با تأکید بر اینکه مجموعه پخش رازی همچنان در خدمت دکتر نیک نژاد بعنوان عضو هیئت مدیره خواهد بود گفت برای ایشان در سمت جدید آرزوی موفقیت میکنیم.

دکتر نیک نژاد هم ضمن تشکر از همکاری معاونین، مدیران و پرسنل شرکت پخش رازی، اخلاق مداری را سرلوحه وظائف خود در مدت مسئولیت در معاونت سرمایه انسانی و پشتیبانی عنوان کرد و از همکاران طلب دعای خیر نمود.

پیش از این امید نیک نژاد معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی و عضو هیئت مدیره شرکت پخش رازی بود که به تازگی و با حکم مدیرعامل شرکت طرح و توسعه آینده پویا به سمت مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران منصوب شده است./

۸ خرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۳۵
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495