شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر
با حکم مدیرعامل شرکت پخش رازی

سرپرست مرکز توزیع شهید ستوده منصوب شد

سرپرست مرکز توزیع شهید ستوده منصوب شد
در حکمی فرشید باقری به سمت سرپرست مدیریت مرکز توزیع شهید ستوده منصوب شد

با حکم مدیرعامل شرکت پخش رازی، فرشید باقری به سمت سرپرست مدیریت مرکز توزیع شهید ستوده تهران منصوب و از خدمات آقای سلامی در دوران مسئولیت قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش رازی، در جلسه ای با حضور عضو هیئت مدیره و معاون بازرگانی، معاون فروش، مدیران حراست، منابع انسانی، روابط عمومی و سرپرست فروش منطقه در دفتر فروش شهید ستوده برگزار شد آقای فرشید باقری بعنوان سرپرست مدیریت مرکز توزیع شهید ستوده منصوب و از خدمات آقای سلامی در دوران مسئولیت قدردانی شد.

دکتر مهدیان عضو هیئت مدیره و معاون بازرگانی شرکت پخش رازی در این جلسه ضمن تشکر از پرسنل به ویژه سرپرست سابق مرکز، برای آقای باقری ابراز موفقیت کرد. دکتر حسن زاده معاون فروش نیز ضمن تبریک به آقای باقری و تشکر از خدمات آقای سلامی از همکاران مرکز توزیع شهید ستوده خواستار همکاری بیش از پیش با سرپرست جدید مرکز شد و بر امر فروش تأکید کرد.

۲۷ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۳
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495