شرکت پخش رازی|نمایش جزییات خبر
در روز میلاد پیامبر گرامی اسلامی (ص):

مدیر عامل و هیئت همراه در منزل همکار مرحوم رفیعی مقدم حضور یافتند.

مدیر عامل و هیئت همراه در منزل همکار مرحوم رفیعی مقدم حضور یافتند.

در روز میلاد پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) مدیرعامل، معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی، رئیس روابط عمومی و همچنین همکاران مرکز توزیع گرگان در منزل مرحوم جواد رفیعی مقدم حضور یافتند و با خانواده ایشان دیدار و ابراز همدردی کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش رازی، دکتر کاظم پور در این دیدار ضمن ابراز تأسف و تأثر از فوت ناگهانی همکار مرکز توزیع گرگان جواد رفیعی مقدم، برای ایشان علو درجات و برای خانواده مرحوم صبر و شکیبایی آرزو کرد.

مرحوم جواد رفیعی مقدم از همکاران پرتلاش مرکز توزیع گرگان بود که بعلت بیماری در سن چهل و پنج سالگی به دیدار حق شتافت. ((روحش شاد))

۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۵۱
روابط عمومی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

درباره ما

در شانزدهم تیرماه 1363 تاسیس و در تاریخ سی ام مرداد ماه همان سال تحت شماره 53284 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید و رتبه 53 را از منظر فروش در بین کل شرکت های ایرانی کسب نموده است این شرکت با استعانت از حضرت باری تعالی و با برخورداری از سرمایه انسانی مجرب و متخصص صنعت توزیع، در سراسر کشور به عنوان طلایه دار پخش دارو و تجهیزات مصرفی پزشکی، با رعایت بالاترین استانداردهای صنعت پخش، فعالیت می نماید. شرکت پخش رازی با در اختیار داشتن حدود 1000 نفر سرمایه انسانی، یک انبار مرکزی، 20 مرکز توزیع مجهز و برخورداری از ناوگان عظیم حمل و 

تماس با ما

  • تلفن : 66706812
  • نمابر : 66746309
  • info@razico.ir
  • تهران ، خیابان جمهوری اسلامی ، خیابان مسعود سعد ، پلاک 29 کد پستی: 1131685811 صندوق پستی: 363-11495